Bukmacher STS online nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy za obstawienie meczy. A na konto każdego z typerów może trafić nawet 100 PLN.

Czy STS bonus bez depozytu jest najlepszy w Polsce?
Bonus do 100 PLN na europejskie puchary w STS

Bonus do 100 PLN na europejskie puchary w STS

Zaznaczyć jest warto, że emocji czysto sportowych na pewno nie zabraknie w najbliższych dniach, ponieważ piłkarze rywalizują w eliminacjach do europejskich pucharów. A przed nami takie starcia, jak m.in. Slavia Praga vs Legia Warszawa oraz Raków Częstochowa vs Gent.

Na tą okazję każdy z użytkowników może wziąć udział w limitowanej ofercie promocyjnej, tj. „Ekstra kasa na puchary”, a jest ona aktywna do 19 sierpnia do godziny 23:59. Użytkownik, który chce z niej skorzystać musi koniecznie do niej się zapisać na stronie www.STS.pl.

Pewne 100 PLN dla graczy za obstawienie meczy

Warunki oferty promocyjnej „Ekstra kasa na puchary” są niezwykle proste. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, na którym obowiązkowo musi znajdować się minimum jeden typ związany z eliminacjami do europejskich pucharów.

bukmacher betclic w polsce nowy bonus 550
Darmowy bonus w Betclic Polska – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

W zamian na konto każdego użytkownika trafi bonus o wartości stawki kuponu, a może on wynieść maksymalnie nawet 100 PLN. Warunek konieczny jest taki, iż zakład musi zostać rozliczony, jako wygrany.

Bonus bez wpłaty własnej na obstawienie meczy 2021:

Każdy nowy gracz bukmachera STS online może liczyć na ekstra pewną kasą na sam start, w której to można liczyć na:

  • bonus o wartości 29 PLN bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł40 PLN za obstawienie meczy od Betclic
Następny artykułSTS zmniejsza przegrane graczom. Do 100 PLN dla typerów
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.