Już 1 czerwca czeka na spotkanie reprezentacyjne w Lidze Narodów pomiędzy Polską, a Walią. A z tej okazji bukmacher STS przygotował wszystkim graczom limitowaną akcję promocyjną, w której to gracze mogą liczyć na extra środki.

Bukmacher STS rozdaje darmową gotówkę na Ligę Narodów 2022

Bukmacher STS rozdaje darmową gotówkę na Ligę Narodów 2022

Niewątpliwie na brak emocji w Lidze Narodów nie brakuje. A spotkania Biało – Czerwonych regularnie cieszą się swoimi prawami. Dodatkowo jest to bardzo ważny sprawdzian dla piłkarzy, którzy walczą o wyjazd na Mundial.

Natomiast każdy z użytkowników bukmachera STS może liczyć na dodatkowe środki w ofercie promocyjnej „Obstaw i odbierz do 50 PLN. Zagraj mecz reprezentacji Polski”, która jest dostępna wyłącznie w dniach do 1 czerwca do godziny 23:59.

Lecz chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu promocyjnego.

Gwarantowane 50 PLN na Ligę Narodów 2022

Zadaniem graczy w ramach oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 50 PLN. Zagraj mecz reprezentacji Polski” jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, który to będzie spełniał następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenia pochodzące na mecz Polska – Walia
  • kurs łączny nie mniejszy niż 2.50
  • stawka nie mniejsza niż 20 PLN
sts bonus bez depozytu 2023
Darmowy bonus bez ryzyka w STS – Kod promocyjny 2023

Typer, który spełni powyższe warunki promocji będzie mógł liczyć na premie w postaci darmowych środków o wartości 50% stawki. Maksymalna kwota na jaką może liczyć każdy typer to nawet 50 PLN.

Nowy pakiet powitalny w STS 2022:

Legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim użytkownikom na sam start najnowszy pakiet powitalny, w którym to trzy pierwsze wpłaty są objęte promocją, a typer łącznie może za nie otrzymać nawet 1500 PLN.

A to wszystko, ponieważ pierwsze kupony z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych są objęte Cashbackiem. To sprawia, że w przypadku przegranej typer otrzyma zwrot 100% stawki.

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest koniecznie fakt, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTop 3 bukmacherów w Polsce – u kogo warto aktualnie stawiać?
Następny artykułObstawiaj mecze i wygrywaj więcej w Fortunie. Bonus do 30 000 PLN od Fortuny
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.