Bukmacher TOTALBet doi 19 lipca przeprowadza promocję, w którje to codziennie oferuje darmowy bonus za kupon, na którym będzie jedno ze zdarzeń z takich rozgrywek jak Copa America, Mistrzostwa Europy U21 lub Puchar Narodów Afryki.

Bukmacher TOTALBet rozdaje bonusy po 10 PLN każdego dnia

Bukmacher TOTALBet rozdaje bonusy po 10 PLN każdego dnia

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet.

Akcja ta trwa do 19 czerwca, a swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak należy pamiętać, że kupony zagrane muszą zostać rozliczone do 48 godzin od momentu ich zagrania.

Na kuponie mogą znaleźć się zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak operator wymaga, żeby na kuponie znalazło się co najmniej jedno zdarzenie ze spotkań z Copa America, Mistrzostwa Europy U21 lub Puchar Narodów Afryki.

Gracz może zagrać kupon pojedynczy ja i wielokrotny. Lecz kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00.

Freebet bez wpłaty

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon musi wynieść dokładnie 49 PLN.

Bukmacher za każdy kupon, który spełnia powyższe warunki przyzna bonus w wysokości 10 PLN. Jednak należy pamiętać ze każdego dnia można otrzymać jeden bonus.

W promocji nie biorą udziału kupony:

  • z wykorzystaną opcją Cash – Out
  • mające zdarzenia z zakładów specjalnych.

Legalnego bukmacher bukmachera TOTALBet bonus bez depozytu

Warto jest pamiętać, że bukmacher TOTALbet oferuje dla swoich graczy darmowy bonus w wysokości 10 PLN za rejestrację konta. Środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 10 PLN za przegrany kupon u legalnego bukmachera Fortuna
Następny artykułKupony bez podatku u bukmachera LvBet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.