Każdy nowy gracz może skorzystać z pakietów powitalnych u legalnych bukmacherów w Polsce. Użytkownicy już za samą rejestrację mogą otrzymać darmowe środki na grę. Poza tym dostępne są bonusy za pierwszą wpłatę, czy też bezpieczne zakłady.

Kody promocyjne na start za darmo u legalnych bukmacherów

Kody promocyjne na start za darmo u legalnych bukmacherów

Jednak nie można zapominać o tym, że każdy gracz, który chce z nich skorzystać musi wpisać odpowiedni kod promocyjny podczas rejestracji konta. Zobacz aktualne kody promocyjne jakie obowiązują u bukmacherów w Polsce.

STS: Freebet 29 PLN bez depozytu + bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę

W pakiecie powitalnym bukmacher STS przyznaje za darmo freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Te środki znajdą się na kontach użytkowników nawet bez dokonanie żadnej wpłaty.

Dodatkowo użytkownik za dokonacie pierwszej wpłaty otrzyma środki równowartości depozytu. Typer może maksymalnie otrzymać 1200 PLN.

Jednak chcąc skorzystać z tych bonusów KONIECZNIE trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas zakładania konta.

bonus bez depozytu od sts

BetClic: Cashback do 510 PLN

Legalne dziejący w Polsce bukmacher BetClic oferuje graczom w formie pakietu powitalnego pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Chcąc skorzystać w tego bonusu koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas jak pierwszy kupon okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku przegranej bukmacher dokona zwrotu całej stawki za zakład, aż do 510 PLN.

betclic kod promocyjny

Fortuna: Freebet 20 PLN bez depozytu + Cashabck do 115 PLN + bonus do 100 PLN

Bukmacher Fortuna oferuje graczom za rejestrację i spisanie specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE” darmowe środki w wysokości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Warto wiedzieć, że bonus znajdzie się na koncie gracza i to bez dokonane żadnej wpłaty.

Dodatkowo gracz może liczyć na bonus równowartości depozytu, aż do 1000 PLN. Poza tym pierwszy kupon jest objęty bezpieczeństwem. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot całej kwoty do 115 PLN, zaś jak będzie to wygrany zakład cała kwota znajdzie się na koncie typera.

BetFan: Bonus do 3000 PLN + Cashback do 100 PLN + gra bez podatku

Coraz bardziej popularny w Polsce bukmacher BetFan przyznaje bonus równowartości pierwszej wpłaty za trzy pierwsze depozyty. Za każdą z tych wpłat gracz może otrzymać nawet 1000 PLN. Warto jest mieć na uwadze, że pierwszy zakład u tego operatora objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 100 PLN.

Aktualny kod promocyjny u tego operatora to „BETFAN”.

Poza tym każdy tego, który posiada konto w Betfan online mogą i to bez żadnych limitów grać bez podatku. Wystarczy zawierać kupony AKO z minimum trzema zdarzeniami, gdzie kurs każdego typu nie może być mniejszy niż 1.45.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.
BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułTurniej Czterech Skoczni 2019/20: Darmowy voucher 25 PLN od bukmachera STS
Następny artykułKody bonusowe na start legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.