Bukmacher Forbet w dniu 9 maja przeprowadza promocje dla swoich graczy, w której o rozdaje bonus w wysokości 25 PLN. Chcąc go otrzymać wystarczy zawrzeć kupon za minimum 100 PLN.

Forbet rozdaje bonusy w czwartek za postawiony kupon

Forbet rozdaje bonusy w czwartek za postawiony kupon

W tej akcji promocyjnej może wziąć udział każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Ta promocja obowiązuje jednie w dniu 9 maja do godziny 23:59. I chcąc otrzymać bonus należy w tym czasie dokonać zawarcia kuponu, na którym to będą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Dodatkowo bukmacher wymaga:

  • kurs każdego zdarzeń będzie nie mniejszy ni.z 1.30
  • kurs łączny musi wynieść nie mniej niż 2.50
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Natomiast z promocji są wykluczone, kupony, które:

  • zostały zawarte za środki bonusowe
  • zagrane systemem
  • mają zdarzenia typu draw no bet

Jeżeli gracz spełnia powyższe warunki promocji to bukmacher Forbet automatycznie przyzna dla niego bonus w wysokości 25 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Lecz trzeba pamiętać, że jeden grac zmoże otrzymać tylko jeden bonus. Promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu promocyjnego..

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną wartości, gdzie kurs łączny kuponu będzie nie mniejszy niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWiększy depozyt od Forbet – 6 maja
Następny artykułBukmacher Forbet zwiększa depozyt o 50%. Nawet do 500 PLN
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.