Bukmacher Forbet w czwartek 30 maja rozdaje bonus dla swoich graczy w wysokości 25 PLN. Wystarczy dokonać zawarcia kuponu, aby cieszyć się z darmowych środków i to bez znaczenia jak zostanie rozliczony Twój kupon.

Forbet rozdaje darmowe bonusy

Forbet rozdaje darmowe bonusy

Ta akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest w czwartek 30 maja w godzinach 0:00 do 23:59.

Chcąc liczyć na darmowy bonus od bukmachera Forbet w tych godzinach należy dokonać zawarcia kuponu kombi.

Bukmacher wymaga, żeby na kuponie znalazły się minimum trzy zdarzenia. Lecz należy pamiętać, że w tej akcji są wykluczone wszystkie kupony, które będą miały zdarzenia typu DNB (draw no bet) oraz ze sportów wirtualnych II.

Kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30, zaś kurs łączny kuponu musi wynieść nie mniej niż 2.50.

Darmowy bonus od bukmachera Etoto. Kod podczas rejestracji BETONLINE

Stawka kuponu musi wynosić minimum 100 PLN. W promocji bukmachera Forbet nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który dokona zawarcia kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji otrzyma automatycznie bonus w wysokości 25 PLN i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Otrzymane środki będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotowi po kursie całkowitym kuponu nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja „Happy Hours” na Mistrzostwa Świata U20 od Fortuny
Następny artykułPromocje, bonusy na start od bukmachera STS
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.