W związku z sobotnim spotkaniem Polaków w ramach eliminacji Mistrzostw Europy 2020 z Izraelem legalny bukmacher BetClic Polska przygotował promocję swoim graczom – „Złoty Gol”. W ramach tej oferty każdy gracz za poprawie typowanego strzelca może otrzymać nawet 100 PLN.

BetClic: Darmowe bonusy 2019

BetClic: Darmowe bonusy 2019

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Złoty Gol” aktywna jest graczom w dniach od 14 do 16 listopada. Chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Kupon, który kwalifikuje się w tej promocji to:

  • zakład pojedynczy
  • musi znajdować się wyłącznie typ na strzelca bramki spotkania pomiędzy Izrealem z Polską
  • minimalna stawka zakładu to 20 PLN
bonus bez depozytu od sts

Legalny bukmacher BetClic Polska przyzna bonus graczom pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym zakład został rozliczony jako wygrany. Maksymalnie każdy gracz, oprócz wygranej może otrzymać 100 PLN. Wysokość bonusu jest naliczana w następujący sposób „wygrana – stawka = zysk netto”.

Ewentualne nagrody znajdują się na kontach graczy najpóźniej do 19 listopada do godz 23:59.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Nowi gracze bukmachera BetClic mogą liczyć na start na pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc skorzystać z tego rodzaju bonusu wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta. Wówczas operator dokona aktywacji Cashbacka.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon okazał się przegrany to legalny bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za przegrany kupon. Maksymalnie gracz może otrzymać 510 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMilenium bonus powitalny 3170PLN ze specjalnym kodem promocyjnym!
Następny artykułLvBet: Konkurs esportowy z nagrodami dla najlepszych typerów
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.