„Misja tenis” jest to najnowsza promocja bukmachera BetClic, który to operator przyznaje darmowy bonus o wartości 50 PLN. Wystarczy zagrać co najmniej trzy kupony, aby liczyć na darmowe środki.

BetClic extra bonus 50 PLN dla typerów

BetClic extra bonus 50 PLN dla typerów

Oferta promocyjna skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Akcja „Misja tenis” trwa od 7 do 13 października. Gracz, który chce wziąć w niej udział musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Bukmacher BetClic w ramach tej promocji dopuszcza kupony zarówno pojedyncze jak i wielozdarzneniowe, których kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.80.

Warto jest wiedzieć, ze na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z tenisa. Bukmacher dopuszcza typy zarówno turniejów rankingi ATP, WTA, challenger czy też ITF. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Należy jednak pamiętać, że wszystkie kupony promocyjne muszą zostać rozliczone do 13 października do godziny 23:59.

Bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus o wartości 50 PLN pod warunkiem, ze minimum trzy kupony zagrane przez gracza spełniały powyższe warunki regulaminu akcji „Misja tenis” oraz zostały rozliczone jako wygrane.

Każdy gracz w ramach tej promocji może liczyć na jeden bonus. Bukmacher BetClic przyzna go graczom w dniu 14 października.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Betclic?

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Chcąc z niego skorzystać należy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta, aby dokonać aktywacji bonusu.

Jeśli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako wygrana to cała kwota trafi na konto gracza. W razie przegranej gracz otrzyma zwrot 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS zmniejsza przegrane na Gran Prix Polski w żużlu
Następny artykuł510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.