Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje bukmacher eWinner. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby w zamian liczyć na freebet i to znaczenia, jak zakład został rozliczony.

25 PLN dla graczy za obstawienie meczy

25 PLN dla graczy za obstawienie meczy

A niewątpliwie oferta bukmachera eWinner na żużel jest bardzo bogata. Tym bardziej, że obecnie rozgrywane są pojedynki ligowe, a poza tym zawodnicy rywalizują ze sobą podczas Gran Prix.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher www.eWinner.pl, który oferuje promocję „100 PLN na freebet”. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Bonusy dla typerów za obstawienie żużla

W ramach wspominanej oferty promocyjnej dopuszczone są wyłącznie kuponu SOLO lub AKO, na których muszą znajdować się same mecze z żużla. Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka kuponu wynosić musi równo 49 PLN.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Typer, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji. W prezencie otrzyma freebet o wartości 25 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. I to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Kod promocyjny u legalnego bukmachera eWinner 2021:

Bukmacher eWinner PL online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • zakład bez ryzyka do 110 PLN
  • bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne typerom wyłącznie w momencie wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy dla graczy za typowanie EURO 2020 od BetFan
Następny artykuł40 PLN za obstawienie meczy od Betclic
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.