Nie korzystałeś jeszcze z aplikacji mobilnej bukmachera STS? Jeżeli nie, to masz dobrą okazję, aby to zrobić. Wystarczy ją pobrać i zainstalować. W zamian operator przyzna darmowy voucher w wysokości 40 PLN.

Voucher 40 PLN od bukmachera STS na zakłady bukmacherskie

Voucher 40 PLN od bukmachera STS na zakłady bukmacherskie

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który nie typował u bukmachera STS z aplikacji mobilnej. Dodatkowo posiada zweryfikowane konto u tego operatora.

Z tej promocji można skorzystać do 25 lipca do godz. 23:59.

Warunek konieczny tej akcji jest to pobranie aplikacje mobilnej ze strony bukmachera STS, a następnie jej zainstalowanie. Warto jest podkreślić, że nie zajmuje to zbyt wiele czasu użytkownikowi.

Następnie trzeba potwierdzić chęć swojego odbioru. Należy się zalogować do aplikacji mobilnej bukmachera, a następnie kliknąć w bocznym menu aplikacji „Akcje i bonusy”.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

To wszystko sprawi, ze bukmacher przyzna darmowy voucher dla gracza do wykorzystania na zakłady bukmacherskie w wysokości 40 PLN. Środki trafią na konto gracza do 26 lipca! I co istotne nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby cieszyć się z tych środków na grę.

Bonus na start u bukmachera STS

Bukmacher STS posiada ciekawy pakiet powitalny dla swoich graczy. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji i w zamian otrzyma 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Poza tym gracz, może liczyć na równowartość pierwszego depozytu w kwocie nawet do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot stawki u bukmachera Forbet na walkę Szpilka vs Chrisora
Następny artykułBonus na start u bukmachera Betfan
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.