Specjalną ofertę promocyjną graczom przygotował legalny bukmacher BetClic Polska. Gracze, którzy regularnie będą obstawiać mecze mogą lczyć na darmowy bonus i to co tydzień. Warto jest mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Liga BetClic online

Liga BetClic online

Korona wirus również mocno dotknął sport. Praktycznie każda dyscyplina i rozgrywki są zawieszone do odwołania i nie wiadomo, kiedy zostaną wznowione.

To wszystko sprawiło, że obecnie obstawienie chociażby E-sportu stało się niezwykle popularne. Obecnie rozgrywki w LoLa, czy CSa, zyskały sporą ilość fanów.

W związku z tym bukmacher BetClic przygotował promocję aktywnym graczom, w której to akcji nagradza typerów za obstawienie meczy w ramach „Liga BetClic. Bonus co tydzień”. Podczas trwania tej oferty każdy typer może liczyć co tydzień na darmowe bonusy.

Bonus za darmo za obstawienie meczy:

Typer, który chce skorzystać z oferty „Liga BetClic. Bonus co tydzień” musi koniecznie do niej zapisać. Należy zrobić to w następujący sposób:

  • zalogować się na swoje konto na www.BetClic.pl
  • kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Liga BetClic. Bonus co tydzień”

Gracz, który spełnił już te warunki może już wyłącznie obstawiać mecze. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady wielokrotne, tzw. AKO, których kurs całkowity musi wynieść nie mniej niż 2.00. Natomiast minimalna stawka każdego zakładu musi wynosić minimum 25 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się dowolne zdarzenia z każdej dyscypliny. W dodatku typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Ta promocja składa się z okresów, a każdy z nich trwa w następujących okresach:

Tydzień 1: poniedziałek 30 marca – niedziela 5 kwietnia.
Tydzień 2: poniedziałek 6 kwietnia – niedziela 12 kwietnia.
Tydzień 3: poniedziałek 13 kwietnia – niedziela 19 kwietnia.
Tydzień 4: poniedziałek 20 kwietnia – niedziela 26 kwietnia.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Każdy typer, który zagra minimum dziesięć kuponów w czasie jednego tygodnia może liczyć na bonus. Należy mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostaną rozliczone:

Ilość kuponówWysokość bonusu:
powyżej 10 zakładów  w jednym tygodniu10 PLN
Po 10 zakładów w każdym z dwóch tygodni15 PLN
Po 10 zakładów w każdym z trzech tygodni25 PLN
Po 10 zakładów w każdym z czterech tygodni50 PLN

Kod promocyjny na start w BetClic Polska:

Bukmacher BetClic Polska online oferuje każdemu graczowi już na sam początek najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN.

Gracz, który chce skorzystać z tej formy powitalnej koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym. Należy pamiętać, że jest to jedyna możliwość, aby wpisać kod.

Nie można zapominać, że punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne. To wszystko sprawia, że gracze mecze mogą obstawiać jedynie w internecie


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy. 25 PLN od STS na sporty wirtualne
Następny artykułBetFan zwiększa wpłatę swoim graczom. Extra bonus 200% dla każdego typera.
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.