W związku z tym, że w sobotę 30 marca odbędzie się gala FAME MMA, bukmacher LvBet ma promocją dla swoich graczy, w której przyzna dodatkowo 50% bonusu za wygrany kupon.

LvBet przyznaje dodatkowy bonus na wygrane kupony

LvBet przyznaje dodatkowy bonus na wygrane kupony

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału oraz się zapisywać. Głównym warunkiem, aby wziąć w tej akcji udział jest posiadanie zweryfikowanego konta u bukmachera LvBet.

Kupon podczas tej akcji musi spełniać następujące warunki promocji:

  • muszą na nim znajdować się co najmniej trzy zdarzenia
  • zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera
  • kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00
  • stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Spełniając te warunki promocji FAME MMA, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher przyzna specjalny bonus w wysokości 50% od wygranej. Bonus trafi na konto gracza w dniu 1 kwietnia.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną wartością, po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs na Premier League. Do wygrania 20 000 PLN
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa depozyt na spory wirtualne
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.