Podczas każdego weekendu, aż do odwołania bukmacher Etoto ma promocję dla swoich graczy, podczas to której rozdaje bonus w wysokości 50 PLN. Wystarczy, bowiem dokonać zawarcia trzech kuponów w okresie jednego weekendu (piątek – poniedziałek), za minimum 50 PLN każdy, aby otrzymać nagrodę.

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Etoto. A poza tym wcześniej dokonali minimum jednego depozytu u bukmachera.

Ta akcja promocyjna jest regularna i trwa do odwołania. Obowiązuje ona od każdego piątku do niedzieli.I właśnie w tym okresie kupony muszą zostać zawarte jak i rozliczone, żeby były liczone w tej promocji.

Chcąc wziąć udział w tej akcji nie można zapomnieć, że trzeba do niej się zgłosić. Poprzez kliknięcie „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

Mamy wybór jaki kupn wybierzemy, ponieważ bukmacher dopuszcza zarówno single jak i AKO. Lecz należy pamiętać, że kurs całkowity każdego z nich musi wynieść minimum 1.50. Natomiast wybierając kupon wielozdarzeniowy to kurs każdego zdarzenia znajdującego się na kuponie nie może być mniejszy niż 1.20.

Podczas jednego tygodnia każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

Jeżeli chcemy odebrać nagrodę to po spełnieniu powyższych kuponów musimy kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Otrzymaną nagrodę będzie można wypłacić pod warunkiem:

  • dokonania sześciokrotny obrotu otrzymaną kwotą
  • kurs zarówno kuponu pojedynczego jak i wielozdarzeniewego musi wynieść minimum 2.20.
  • wybierając kupon AKO, to kurs każdego zdarzenia na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30.

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 100% depozytu od Forbet!
Następny artykułPromocja od Forbet, który zmniejsza przegrane
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.