Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują wszystkim graczom promocją „Happy Hours”, w której to typerzy mogą liczyć na większe wygrane o 14%. Wystarczy obstawiać zakłdy AKO, czy MAXIKOMBI, aby liczyć na większe wygrane.

Fortuna zwiększa wygrane graczom o 14%

Fortuna zwiększa wygrane graczom o 14%

Nadmienić jest warto, że uległy zmianie zasady promocji „Happy Hours”. Obecnie ta oferta dostępna jest przez cały dzień i noc. Do tego bez stawki minimalnej oraz maksymalnej. Warto jest nadmienić również inny istotny aspekt. A mianowicie fakt, że gracze mogą zagrać dowolną ilość kuponów.

Czynnik konieczny, jaki trzeba spełnić jest to wejście na stronę www.eFortuna.pl i dodanie do zakładu bonus kursowy „Happy Hours”, który znajduje się w bocznym menu.

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera w Polsce

Bukmacher eFortuna w ramach wspomnianej akcji dopuszczona zakłady:

  • AKO
  • MAXIKOMBI

Jednak należy mieć na uwadze, że każdy typ znajdujący się na kuponie musi spełniać następujące warunki:

  • minimalny kurs to 1.30
  • wyłącznie z oferty przedmeczowej
sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Dodać trzeba, że jest co typować, ponieważ większość dyscyplin wznowiło rozgrywki po przerwie. Obecnie mecze toczą się chociażby w piłce nożnej, tenisie, czy Esporcie. Wszystkie mecze można oczywiście obstawiać także w aplikacji mobilnej.

Wygrana automatycznie zostanie zwiększona o 14% pod warunkiem, ze zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a do tego został on rozliczony, jako wygrany.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to typerzy na sam początek mogą otrzymać łączny bonus o wartości 1135 PLN:

  • darmowe 20 PLN za rejestrację bez depozytu
  • premia równowartości depozytu do 1000 PLN
  • Cashback do 115 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom wyłącznie w momencie, gdy użytkownik wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć to, że jest to jedyny moment, aby to zrobić. Później gracz, takiej możliwości nie będzie posiadał.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy bonus powitalny w eFortunie z specjalnym kodem promocyjnym. Do 1185 PLN PLN na start dla każdego gracza.
Następny artykułBonus za depozyt u bukmachera STS do 250 PLN dla graczy.
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.