Masz zamiar dokonać zawarcia kuponu we wtorek 16 kwietnia u bukmachera Fortbet? Jak tak to mówisz skorzysta c z promocji tego operatora, który właśnie w tym dniu podwyższa wygrane swoim graczom o 12%.

Wygrywaj więcej z bukmacherem Forbet

Wygrywaj więcej z bukmacherem Forbet

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet oraz dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej promocji.

Co ważne swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Wystarczy, bowiem dokonać zawarcia kuponu we wtorek 16 kwietnia w godzinach 15:00 – 21:00, aby liczyć na większą wygraną.

Podczas tej promocji bukmacher Forbet wymaga, żeby każdy kupon promocyjny miał minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nie będzie nie mniejszy niż 1.30. Poza tym wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Stawka za jaką zostanie kupon jest dowolna. Lecz z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony:

  • zagrane z środki bonusowe
  • kupony systemowe

Spełniając powyższe warunki promocji, a poza tym jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPodstaw kupony u bukmachera Fortuna i odbierz 20 PLN
Następny artykułZwrot za przegrany kupon od Forbet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.