Klienci forBET w drugi poniedziałek grudnia mogą zgarnąć od swojego bukmachera wyjątkowy bonus, który powinien umilić im początek tygodnia. Zainteresowani szczegółami?

forBET z ofertą specjalną na 10 grudnia!
forBET z ofertą specjalną na 10 grudnia!

Gracze legalnego bukmachera forBET są przyzwyczajeni do tego, że w grudniu czekają na nich codziennie nowe promocje w ramach kalendarza adwentowego, ale ta dzisiejsza jest naprawdę wyjątkowa.

Mowa bowiem o premii od wpłaty, która sięga kwoty aż 500 PLN, co jest rzadkością w przypadku jednodniowych ofert specjalnych, a przecież z taką mamy do czynienia.

Akcja promocyjna zakończy się bowiem już dziś, w poniedziałek 10 grudnia, o godzinie 23:59. Powrót do niej jutro czy też w kolejnych dniach nie będzie w żaden sposób możliwy!

>>>Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

Jak można sięgnąć po opisywany bonus? To naprawdę proste. Wystarczy wpłacić dziś na swoje konto bukmacherskie kwotę od 20 do 500 PLN, a forBET doładuje nasze konto kwotą wielkości 50% wpłaty.

Aktywowanie dodatkowych środków nastąpi w momencie zagrania zakładów za stawkę o równowartości depozytu. Kupony te muszą posiadać kurs minimalny na poziomie 2,00. Czterokrotnemu obrotowi na tych samych warunkach podlega też sama premia.

Jak łatwo się domyślić, żeby móc skorzystać z tej oferty specjalnej niezbędne jest posiadanie konta bukmacherskiego w forBET. Jego założenie zajmuje zaledwie kilka minut i jest darmowe.

TU ZAŁOŻYSZ KONTO U BUKMACHERA ONLINE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł14% więcej od LvBet na Pluslige
Następny artykułPromocja na start od FORTUNY