Na środę 20 lutego bukmacher Forbet ma ciekawą promocje dla swoich graczy, którzy typują zmagania e-sportowe podczas turnieju Intel Extreme Masters, które odbywają się w Katowicach. A mianowicie zmniejsza ryzyko przegranej na zmagania w grze CS:GO.

Promocja trwa jedynie w środę 20 lutego. I dotyczy ona kuponów, które mają zdarzenia z IEM Katowice.

Freebet od Forbet

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 49 PLN bądź 99 PLN.

Na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej spotkań e-sportowych Counter Strike -> IEM Katowice.

Bonus w kwocie zawarcia kuponu zostanie przyznany graczowi o ile zdarzenie zostało rozliczone, jako przegrane. Chociaż trzeba pamiętać, że można otrzymać dodatkowy bonus, jeżeli wytypowanie zdarzenie zakończy się rezultatem 16:0 bądź też ACE.

Wartość bonusu zostanie przypisana do konta gracza najpóźniej do dnia 21.02.2019 do godziny 16:00. Lecz trzeba pamiętać, że jeden gracz może otrzymać maksymalnie jeden bonus.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem:

  • dokonania obrotu całą kwotą czterokrotnie
  • kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Fortuna rozdaje Freebety
Następny artykułBukmacher LvBet zwiększa wygrane na Serie A o 14%
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.