Za nami dwa wieczory pojedynków z Ligą Mistrzów, gdzie poznaliśmy wszystkich finalistów 1/8 finału tych rozgrywek. Tradycyjnie już w czwartek zostaną rozegrane  pojedynki Ligi Europejskiej. Z tej okazji bukmacher Forbet organizuje promocję, w której dopuszcza nawet dwa błędy, a za nie zwróci Ci połowę stawkę. Szczegóły promocji znajdują się poniżej.

1. Promocja dotyczy jedynie spotkań Ligi Europejskiej. Typy zawarte na kuponie muszą pochodzić tylko z tych rozgrywek i wszystkie muszą być rozliczone w dniu dzisiejszym maksymalnie do godziny 23:59.

2. Kupon trzeba zawrzeć na dokładną sumę 99 PLN. Kwota nie może pochodzić ze środków bonusowych,  a kupony nie mogą być grane systemem.

3. Na kuponie musi znajdować się przynajmniej 8 zdarzeń i wszystkie z nich z Ligi Europejskiej. Kurs każdego spotkania  na kuponie nie może być mniejszy niż 1.30!

4. W razie jednego błędu Forbet daje Ci zwrot w wysokości takiej jakiej został zawarty kupon. W razie dwóch błędów jest to połowa stawki.

5. Zabranie się stawiania typu draw no bet (popularnie DNB), ponieważ ten rodzaj typu jest wykluczony z konkursu.

6. Bonus należy obrócić cztery razy po kursie minimalnym 2.00, a mamy na to czas 30 dni!

Jeżeli nie masz konta w Forbet,możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe kontobukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzwartkowa promocja od Etoto
Następny artykułPromocja od Forbet na piątek 14 grudnia
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.