Tylko dzisiaj, tj. 21 grudnia i do godziny 15:28 bukmacher Forbet zwiększa Twój depozyt o 50%. Minimalna kwota depozytu to 20 PLN. A oferta bukmachera na najbliższe dni jest bogata.

Jednak promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli w piątek 21 grudnia i trwa jedynie do godziny 15:28.

Minimalna wartość depozytu jaką bukmacher dopuszcza to 20 PLN, natomiast największa wartość, powyżej, które promocja nie bierze udziału to 400 PLN. Jednak możesz dokonać większego depozytu, przykładowo wpłacasz 800 PLN, to i tak dostajesz 200 PLN.

Aby odblokować bonus musisz najpierw dokonać jednokrotnego obrotu depozytem. Bukmacher zabrania grania system.

Jeżeli chcesz wypłacić środki bonusowe, najpierw musisz obrócić czterokrotnie po minimalnym kursie co najmniej 2.00. Na przestrzeni maksymalnie 14 dniu.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet od Etoto na 20 grudnia
Następny artykułAdwentowa promocja od LvBet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.