Święta coraz bliżej i tym samym jesteśmy na ostatniej prostej z okazji prowadzonej przez bukmacherów promocji kalendarza adwentowego. Na dzisiaj, czyli poniedziałek 17 grudnia operator Forbet zwiększa Twoją wygraną z kuponów, które zostały zawarte na Sporty Wirtualne.

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli poniedziałek 17 grudnia. I potrwa do godziny 23:59. Jeżeli myślimy o skorzystaniu z tej promocji to musimy mieć na kuponie zdarzenia tylko z zakładki Sporty Wirtualne.

Ponadto na kuponie muszą znajdować się trzy zdarzenia, gdzie kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00. Jeżeli spełniasz te wszystkie warunki to bukmacher zwiększy Twoją wygraną o 14%.

Jednak kupon musisz postawić za gotówkę, jeżeli tego nie zrobisz, a wybierzesz freebety bądź skorzystasz z środków bonusowych, automatycznie jesteś wykluczony z tej promocji.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.