Święta coraz bliżej i tym samym jesteśmy na ostatniej prostej z okazji prowadzonej przez bukmacherów promocji kalendarza adwentowego. Na dzisiaj, czyli poniedziałek 17 grudnia operator Forbet zwiększa Twoją wygraną z kuponów, które zostały zawarte na Sporty Wirtualne.

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli poniedziałek 17 grudnia. I potrwa do godziny 23:59. Jeżeli myślimy o skorzystaniu z tej promocji to musimy mieć na kuponie zdarzenia tylko z zakładki Sporty Wirtualne.

Ponadto na kuponie muszą znajdować się trzy zdarzenia, gdzie kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.00. Jeżeli spełniasz te wszystkie warunki to bukmacher zwiększy Twoją wygraną o 14%.

Jednak kupon musisz postawić za gotówkę, jeżeli tego nie zrobisz, a wybierzesz freebety bądź skorzystasz z środków bonusowych, automatycznie jesteś wykluczony z tej promocji.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus od Etoto na niedzielę 16 grudnia
Następny artykułPromocja od LvBet na poniedziałek 17 grudnia
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.