Święta coraz bliżej i tym samym można powiedzieć, że już ostatnie dni promocji z okazji kalendarza adwentowego u bukmacherów. Więc trzeba korzystać. Na czwartek bukmacher Forbet zwiększa Twoją wygraną o 14%, jednak musisz dokonać zakładu w godzinach 16:00, a 18:00.

  1. Promocja obowiązuje jedynie w czwartek 20 grudnia!
  2. Jeżeli chcesz, aby promocja byłą ważna to musisz postawić kupon pomiędzy 16:00, a 18:00.
  3. Na kuponie musza znajdować się przynajmniej trzy zdarzenia. Bukmacher wymaga, aby jeden z nich był o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”
  4. Można stawiać typy zarówno Na Żywo jak i kupony Przedmeczowe!!
  5. Kupon musisz zawrzeć przez gotówkę. Stawienie przez innymi środkami, tj. środkami bonusowymi bądź freebetami automatycznie przekreślają Cię z konkursu.
  6. Bukmacher zabraknie również stawiania na Spory Wirtualne.

Jak spełniasz wszystkie powyższe warunki i okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako wygrany. To wygrana zwiększy się o 14%.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFreebet od Etoto na środę 19 grudnia
Następny artykułFreebet od Etoto na 20 grudnia
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.