Święta coraz bliżej i tym samym można powiedzieć, że już ostatnie dni promocji z okazji kalendarza adwentowego u bukmacherów. Więc trzeba korzystać. Na czwartek bukmacher Forbet zwiększa Twoją wygraną o 14%, jednak musisz dokonać zakładu w godzinach 16:00, a 18:00.

  1. Promocja obowiązuje jedynie w czwartek 20 grudnia!
  2. Jeżeli chcesz, aby promocja byłą ważna to musisz postawić kupon pomiędzy 16:00, a 18:00.
  3. Na kuponie musza znajdować się przynajmniej trzy zdarzenia. Bukmacher wymaga, aby jeden z nich był o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”
  4. Można stawiać typy zarówno Na Żywo jak i kupony Przedmeczowe!!
  5. Kupon musisz zawrzeć przez gotówkę. Stawienie przez innymi środkami, tj. środkami bonusowymi bądź freebetami automatycznie przekreślają Cię z konkursu.
  6. Bukmacher zabraknie również stawiania na Spory Wirtualne.

Jak spełniasz wszystkie powyższe warunki i okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako wygrany. To wygrana zwiększy się o 14%.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Rate this post