Bukmacher Forbet zwiększa wygrane dla swoich graczy o 14%. Wystarczy zagrać kupon od piątku do niedzieli, aby wygrać większą gotówkę.

Darmowa promocja na weekend u bukmachera Forbet

Darmowa promocja na weekend u bukmachera Forbet

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest dla graczy od piątku od godziny 15:00 do niedzieli do godz. 23:59. Typer chcąc liczyć na większą wygraną musi w tych dniach zagrać kupon.

Poza tym na kuponie promocyjnym muszą znaleźć się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Bukmacher odpuszcza jedynie zdarzenia przedmeczowe z wykluczeniem zdarzeń długoterminowych.

Minimalna jak i maksymalna stawka za jaką musi zostać zagrany kupon jest dowolna, ale należy pamiętać, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe i zagrane systemem.

kasa na grę bez wpłaty u bukmachera

Bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%, jeżeli zagrany kupon przez gracza spełnia powyższe warunki promocji, a dodatkowo został rozliczony jako wygrany.

Bonus do 2000 PLN dla nowych graczy Forbet

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta u bukmachera Forbet do jest to dobra okazja, żeby je założyć. Proces rejestracyjny nie zajmie Ci zbyt dużo czasu, a za dokonanie trzech depozytów możesz otrzymać nawet 2000 PLN bonusu:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Jednak to nie wszystko! Użytkownik, który wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji w zamian otrzyma 50 PLN w formie środków bonusowych.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMniejsze przegrane u bukmachera Forbet na europejskie puchary
Następny artykułBetClic 550 PLN cashback dla nowych klientów!
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.