Bukmacher Forbet w dniu 2 kwietnia zwiększa wygrane swoim graczom. Wystarczy, że dokonają zawarcia kuponu w godzinach 15:00 -21:00, a mogą liczyć na większą wygraną o 12%.

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Promocja bukmacherska – większa wygrana

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. A to wszystko sprawia, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału w promocji, ani się zapisywać.

Promocja polega na zawarciu kuponu we wtorek 2 kwietnia w godzinach 15:00 – 21:00 i jeżeli się okaże on wygrany, to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 12%.

Odbierz darmowy freebet od bukmachera Etoto. Kod podczas rejestracji BETONLINE

Poza tym na kuponie muszą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, które będą pochodzić z oferty przedmeczowej. A kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Niewątpliwie warto jest skorzystać z tej promocji, tym bardziej, że bukmacher Forbet ma ciekawą ofertę. Dodatkowo we wtorek dojdzie do pojedynków ligowych w Premier League, LaLiga, Seria A czy też LOTTO Ekstraklasie.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet tnie ryzyko na spotkanie Wisła – Legia
Następny artykułOdbierz bonus za przegrany kupon u bukmachera
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.