Na miesiąc styczeń bukmacher Forbet zwiększa swoim graczom wygrane. Wystarczy, że dokonamy zawarcia zakładu w godzinach 6:00-12:00, a nasza wygrana będzie większa o 14%.

Bukmacher daje nam czas do skorzystania z promocji do końca miesiąca. Jednak w promocji biorą jedynie tylko te kupony, które zostaną zawarte w godzinach 6:00-12:00.

Ponadto, gracz musi mieć minimum cztery zdarzenia na kuponie, gdzie to jedno z nich musi pochodzić z oferty specjalnej. A mianowicie zdarzenie „Wygrywaj +14%” z kursem 1,14. Znajduje się ono w zakładce „Wygrywaj więcej 14%”.

Mamy wybór obstawiania, ponieważ na kuponie mogą znaleźć się zarówno typy przedmeczowe jak i na żywo. Należy jednak pamiętać, że w promocji biorą jedynie tylko te kupony, które zostały zawarte za środki gotówkowe.

Kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z promocji. Podobnie sytuacja wygląda ze sportami wirtualnymi. Ponieważ kupony mające takie zdarzenia również nie biorą udziału w tej promocji.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)