Na miesiąc styczeń bukmacher Forbet zwiększa swoim graczom wygrane. Wystarczy, że dokonamy zawarcia zakładu w godzinach 6:00-12:00, a nasza wygrana będzie większa o 14%.

Bukmacher daje nam czas do skorzystania z promocji do końca miesiąca. Jednak w promocji biorą jedynie tylko te kupony, które zostaną zawarte w godzinach 6:00-12:00.

Ponadto, gracz musi mieć minimum cztery zdarzenia na kuponie, gdzie to jedno z nich musi pochodzić z oferty specjalnej. A mianowicie zdarzenie „Wygrywaj +14%” z kursem 1,14. Znajduje się ono w zakładce „Wygrywaj więcej 14%”.

Mamy wybór obstawiania, ponieważ na kuponie mogą znaleźć się zarówno typy przedmeczowe jak i na żywo. Należy jednak pamiętać, że w promocji biorą jedynie tylko te kupony, które zostały zawarte za środki gotówkowe.

Kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z promocji. Podobnie sytuacja wygląda ze sportami wirtualnymi. Ponieważ kupony mające takie zdarzenia również nie biorą udziału w tej promocji.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus od LvBet 20 PLN
Następny artykułFreebet za rejestrację od TotalBet 25 PLN
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.