Masz w planach zawierać zakłady w najbliższych dniach? Jeżeli tak to warto skorzystać z promocji, jaką przygotował bukmacher Forbet. Bowiem wystarczy, że dokonamy zawarcia kuponu w godzinach 06:00 – 12:00, a nasza wygrana zostanie zwiększona o 14%.

Promocja jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Czas trwania promocji to cały miesiąc luty. Głównym warunkiem, aby liczyć na większą wygraną jest to zawarcie kuponu w godzinach 06:00 – 12:00.

Ponadto na kuponie musi znaleźć się wydarzenie specjalnej, tj. o kursie 1.14 z zakładki „Wygrywaj więcej 14%”. Dodając te zdarzenie sprawi, że nasz kupon bierze udział w promocji.

Łącznie na kuponie musą znaleźć się minimum cztery zdarzenia. Zakład specjalny również w to się wlicza. Natomiast łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.50.

Zawrzeć kupon należy za środki własne. Jeżeli dokonamy tego poprzez freebety bądź inne środki bonusowe nasz kupon nie bierze udziału w promocji. Tak samo jak i zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Spełniając powyższe warunki możemy liczyć na większą wygraną o 14% przy rozliczeniu kuponu, jako wygrany. Rozliczenie zdarzenia „Wygrywaj więcej 14%” następuje każdego dnia.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLvBet zwiększa wygrane na Premier League o 14%
Następny artykułBonus nawet do 1200 PLN za rejestrację w Forbet!
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.