Bukmacher Forbet do końca dnia – 22 marca zwiększa wygrane dla swoich graczy o 12%. Wystarczy, bowiem dokonać zawarcia kuponu z aplikacji mobilnej, aby cieszyć się z większej wygranej.

Większe wygrane u bukmachera

Większe wygrane u bukmachera

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty. Trzeba podkreślić, że nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału w promocji, ani się zapisywać.

Akcja promocyjna trwa do końca piątku – 22.03.19, do godziny 23:59. Biorą w niej udział jedynie kupony, które zostały zawarte na urządzeniach mobilnych bukmachera Forbet, tj. strona mobilna oraz aplikacja. Poza tym na kuponie muszą znajdować się minimum cztery zdarzenia, gdzie każde z nich będzie miało kurs nie mniejszy niż 1.30. Dotyczy to jednak kuponów przedmeczowych.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak z promocji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji, a do tego nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany to Polski bukmacher Forbet automatycznie zwiększy wygraną o 12%.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na kwalifikacje dla nowych graczy z bukmacherem Totalbet
Następny artykułBonus na KSW od bukmachera Fortuna
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.