W związku z gorącym okresem w piłce angielskiej, gdzie spotkania odbywają się co dwa – trzy dni, bukmacher Forbet organizuje promocję, tj. English Breakfast. Należy zawrzeć kupony w godzinach porannych z angielskiej Premier League i cieszyć się z większej wygranej.

Promocja trwa do 2 stycznia 2019 roku. Aby wziąć w niej udział należy postawić kupony w godzinach 06:00-11:00. Należy pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pojedynków z angielskiej Premier League. Jeżeli dodamy do kuponu inne zdarzenie automatycznie jesteśmy przekreśleni z promocji.

Na kuponie musza znajdować się przynajmniej trzy zdarzenia. Ponadto na kuponie musi znajdować się jedno zdarzenie specjalne „Wygrywaj +14%” o kursie 1.14. Znajduje się ono w zakładce Piłka nożna>Anglia> Premier League.

Bukmacher w tej promocji zabrania obstawiać za środki bonusowe, a także grania systemem. Rozliczenie zdarzenia „Wygrywaj +14%” nastąpi codziennie o godzinie 11:00.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 40 PLN od LvBet
Następny artykułPromocja Fortuny na Turniej Czterech Skoczni
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.