Do końca marca bukmacher przedłuża swoją promocję Cashback. Podczas, to której dokonuje zwrotu części gotówki za przegrane kupony.

Odbierz nawet 700 PLN zwrotu od bukmachera Forbet

Odbierz nawet 700 PLN zwrotu od bukmachera Forbet

Udział w tej promocji mogą wziąć gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja sklada sie z pełnych okresów rozliczeniowych, tj. od poniedziałku do niedzieli:

  • 11-17.03.2019
  • 18-24.03.2019
  • 25-31.03.2019

Podczas tek akcji bukmacher Forbet dokonuje zsuwania stawek ze wszystkich kuponów zarówno wygranych jak i przegranych ( w danym okresie), po czym zmniejszy ją o kwotę wgranych kuponów również na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego. Gotówka trafi na konto gracza w formie środków bonusowych.

Odbierz darmowy freebet od bukmachera Etoto. Kod podczas rejestracji BETONLINE

Wysokość zwrotu będzie uzależniona od kwoty przegranych kuponów, a będzie to 5%. Lecz należy pamiętać, że maksymalnie bukmacher zwróci nam 700 PLN. Natomiast minimalna kwota bonusu to 20 PLN.

Środki trafia na konto gracza maksymalnie do dwóch dni od momentu zakończenia okresu rozliczeniowego. Przyznane środki bonusowe podlegają czterokrotnego obrotowi z kursem całkowitym 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.