Limitowaną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje bukmacher eFortuna za typowanie walk z KSW 69. Niewątpliwie jest o co walczyć, bo pula nagród wynosi 10 000 PLN.

10 000 PLN za obstawienie KSW 69

10 000 PLN za obstawienie KSW 69

A podczas najbliższego weekendu ciekawych konfrontacji podczas walk w KSW nie zabraknie, ponieważ dojdzie do takich potyczek, jak m.in. Przybysz vs Martins, Pawlak vs Kęsik, Ruchała vs Baiano, Kazieczko vs Varela.

Z okazji wspomnianej imprezy bukmacher www.eFortuna.pl nagradza wszystkich typerów w akcji „Ekspert +” z łączną pulą nagród 10 000 PLN.

Bonusy dla typerów KSW 69

Bukmacher eFortuna w ramach promocji „Ekspert +” wymaga zagrania kuponu AKO za minimum 5 PLN, na którym to muszą znajdować się same zdarzenia z KSW 69:

  • Szczepaniak – Stoimenov
  • Kazieczko – Lesak
  • Polityło – Chrobak
  • Kazieczko – Varela
  • Luzar – Baczyńska
  • Ruchała – Baiano
  • Pawlak – Kęsik
  • Przybysz – Martins

Niezwykle istotne w tym wszystkim jest oddanie typów w formacie KO/TKO/DSQ lub Na Punkty lub Poddanie, które będą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Gracze, którzy poprawnie wytypowali powyższe starcie to poza wygraną kasę będą mogli cieszyć się z kolejnych środków. A dokładnie mówiąc bukmacher eFortuna podzieli pomiędzy nimi pulę nagród o wartości 10 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie?

Bukmacher eFortuna online oferuje wszystkim graczom na sam start specjalny pakiet powitalny, w którym to użytkownicy mogą liczyć na extra kasę o wartości 2720 PLN.

Już za samą rejestrację konta gracz otrzyma darmowe 20 PLN za założenie konta i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest bez ryzyka, gdzie w przypadku przegranej typer otrzyma do 600 PLN.

A to nie wszystko, ponieważ bukmacher Fortuna przyznaj bonus równowartości drugiego depozytu do 2100 PLN.

Jednak chcą liczyć na wymienione środki gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość do wykonania.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 000 PLN za obstawienie KSW 68 u bukmachera Fortuna
Następny artykułEkspert + w Fortunie. Nagrody dla najlepszych typerów
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.