Bukmacher Fortuna oferuje ciekawe promocje swoim graczom, w których to zwiększa wygrane nawet o 50%. Wystarczy zagrać dowolny kupon, na którym będzie minimum pięć zdarzeń, aby liczyć na bonus.

Darmowe bonusy bukmacherskie 2020

Darmowe bonusy bukmacherskie 2020

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmacher Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 31 grudnia do godz. 23:59. Typer swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bukmacher Fortuna w ramach tej promocji dopuszcza wyłącznie zakłady AKO i MAXIKOMBI, na których musi znaleźć się minimum pięć zdarzeń, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.15.

Gracz sam wybiera jakie będą na kuponie typy, ponieważ dostępne są wszystkie dyscypliny będące w ofercie bukmachera Fortuna. Jednak wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

betclic kod promocyjny

W ramach tej promocji bukmacher Fortuna nie określa minimalnej jak i maksymalnej stawki. Jednak warto jest wiedzieć, że z tej promocji są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać dowolną ilość kuponów. Jednak trzeba wiedzieć, że wysokość bonusu uzależniona jest od ilości zdarzeń.

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Fortuna: bonus powitalny na start

Zakłady bukmacherskie Fortuna oferuje nowym swoim graczom bonus powitalny, w którego skład wchodzą chociażby bonus bez depozytu o wartości 20 PLN.

Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na kolejne promocje, jak: bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 115 PLN.

Użytkownik będzie mógł korzystać z tych bonusów pod warunkiem, że wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTotolotek nowy kod promocyjny na bonus 2098 PLN
Następny artykułTurniej Czterech Skoczni 2019/20: Darmowy voucher 25 PLN od bukmachera STS
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.