Masz w planach dokonać zawarcia kuponu w piątkowy wieczór? Jak tak to warto skorzystać z promocji jaką przygotował dla swoich graczy bukmacher Fortuna, który w piątki zwiększa wygrane o 14%.

Wygrywaj więcej z Fortuną

Wygrywaj więcej z Fortuną

Promocja skierowana jest do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Aby wziąć udział w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, że w każdy piątek, kiedy rozgrywana jest LOTTO Ekstraklasa gracz w godzinach 17-18 doda do swojego kuponu ” bonus kursowy Happy Hours” i jednocześnie będzie to oznaczało, że dany kupon bierze udział w promocji.

Odbierz Freebet – kod promocji : BETONLINE

Trzeba jednak pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie kupony AKO oraz Maxikombi, które mają przynajmniej trzy zdarzenia na kuponie. A stawka za jaką został zawarty kupon nie może być mniejszy niż 20 PLN.

Warto jest podkreślić, ze promocja Happy Hours obowiązuje na całą ofertę piłkarską, która dostępna jest w danym momencie. To sprawia, że nasze typy nie muszą pochodzić jedynie z oferty na spotkania polskiej Ekstaklasy.

Akcja promocyjna Happy Hours jest aktywna w każdy piątek Ekstraklasowy od godz. 17:00 do 18:00 we wszystkich Punktach Przyjmowania Zakładów na stronie Fortuny oraz w aplikacji mobilnej.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs od bukmachera Forbet
Następny artykułPromocja na El Clasico od LvBet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.