Nie masz jeszcze konta u bukmachera STS? Jak tak to warto je założyć, ponieważ już na start dostajemy freebet i to bez żadnej wpłaty!

Darmowy bonus bez depozytu – 27 PLN od bukmachera STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Załóż konto i odbierz bonus bez depozytu – 27 PLN na grę u bukmachera STS

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy nie mają jeszcze konta u bukmachera STS. Sam proces rejestracyjny jest bardzo prosty i zajmie Ci dosłownie chwilę.

Już na samym wstępie od bukmachera dostajemy za darmo gotówkę na grę i to bez żadnej wpłaty. Należy pamiętać, że podczas rejestracji trzeba wpisać specjalny kod promocyjny „BETONLINE”. Po rejestracji w STS na nasze konto trafi 27 PLN i to bez depozytu! Bonus możemy wykorzystać na obstawianie całej oferty bukmachera.

Odbierz freebet. Kod promocyjny podczas rejestracji: BETONLINE

Niewątpliwie warto jest skorzystać z promocji, ponieważ bukmacher STS ma ciekawą promocję dla swoich graczy, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie. A poza tym wspomniany operator ma dla swoich graczy darmowe streamy online ze spotkań.

To jeszcze nie wszystko, gdyż STS to bukmacher, który daje promocje bardzo często, więc może się okazać że za kilka dni jeśli będziesz miał już konto u bukmachera to otrzymasz kolejny bonus bez depozytu.

A jest od razu w co ulokować bonus, ponieważ we wtorek i środę czekają nas kolejne cztery spotkania ćwierćfinałowe w Lidze Mistrzów. Natomiast w tenisie rozgrywany jest duży turniej – Indian Wells.

_________________

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułForbet zwraca cześć gotówki za przegrane kupony
Następny artykułWiększe wygrane z Fortuną o 14% na Ligę Mistrzów
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.