Bukmacher Etoto z okazji prowadzonego kalendarza adwentowego rozdaje Freebety. Podobnie i sytuacja ma miejsce dzisiaj, czyli 20 grudnia, gdzie bukmacher po rozliczeniu kuponu przyznaje Freebeta w wysokości 10 PLN do wykorzystania na urządzeniu mobilnym.

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli 20 grudnia. Masz czas do godziny 23:59, aby Twój kupon został rozliczony.

Kupon musi zostać zawarty za kwotę przynajmniej 100 PLN. Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia, a kurs każdego nie może być mniejszy niż 1.20. Ponadto łączny kurs musi wynosić przynamniej 2.00.

Bukmacher zastrzega grania innymi środkami niż gotówka (kupon postawiony przez Freebety bądź inne środki bonusowe automatycznie odpada z promocji).

Ponadto Twój kupon musi zostać rozliczony. Mamy czas do godziny 23:59, aby odebrać bonus w innym przypadku promocja przepada.

Żeby nagroda trafiła na Twoje konto po zalogowaniu musisz kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa wygraną o 14%
Następny artykułForbet zwiększa depozyt
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.