Przed nami kolejna promocja do Etoto. Na dwudziesty pierwszy dzień grudnia bukmacher daje nam Freebeta, jeżeli zawarty kupon za 70 PLN okaże się przegrany.

  1. Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli w piątek 21 grudnia i trwa do końca dnia.
  2. Kupon musi zostać zawarty za przynajmniej 70 PLN. Jednak bukmacher zabrania grania innymi środkami niż gotówka, tj. Freebetami bądź innymi środkami bonusowymi.
  3. Na kuponie muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia.
  4. Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.02.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a Twój kupon okazał się przegrany masz czas do godziny 23:59, aby odebrać Freebeta. Pamiętaj również, że możesz go wykorzystać tylko na urządzeniu mobilnym.

Aby odebrać bonus musisz po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich

Poprzedni artykułAdwentowa promocja od LvBet
Następny artykułPromocja od Etoto na sobotę 22 grudnia
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.