Na środę dziewiętnasty dzień grudnia bukmacher Etoto ma kolejną promocją z serii prowadzonego kalendarza adwentowego. Na dzisiaj operator daje Freebeta w wysokości 20 PLN. Pamiętaj, żeby go otrzymać musi Twój kupon zostać rozliczony jako przegrany, a ponadto masz czas do końca dnia, aby odebrać bonus.

Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli w środę 19 grudnia do godziny 23:59. I to właśnie do tego momentu mamy czas, aby nasz kupom został rozliczony oraz odebrać ewentualny bonus.

Kupon musi zostać zawarty za przynajmniej 100 PLN, gdzie na kuponie musza znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.02.

W promocji nie biorą udział kupony zagrane innymi środkami niż gotówką, czyli Freebetami bądź środkami bonusowymi. Ponadto Twój kupon musi zostać rozliczony jako przegrany.

Pamiętaj, żeby odebrać nagrodę po rozliczeniu kupony zalogować się na konto, a następnie kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Aby zamienić bonus na gotówkę należy wytypować spotkania zarówno LIVE bądź przedmeczowe i postawić kupon pojedynczy wielozdarzeniowy, o łącznym kursie minimum 2.20. Na kuponie wielkozdarzeniowym musza znajdować się co najmniej dwa typy, a kurs każdego z zdarzeń musi wynieść przynajmniej 1.30.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 30 PLN od Forbet tylko w środę 19 grudnia
Następny artykułForbet zwiększa wygraną o 14%
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.