Lubisz stawiać hokej? To jest dobra okazja, aby dzisiaj skorzystać z promocji jaką oferuje bukmacher Etoto. Ponieważ w razie przegranej bukmacher udziela Ci Freebeta w wysokości 30 PLN.

  1. Promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli 18 grudnia do godz. 23:59.
  2. Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 100 PLN.
  3. Aby promocja była aktywna gracz może na kuponie mieć jedynie spotkania z hokeja.
  4. Na kuponie muszą znajdować się przynajmniej dwa zdarzenia, gdzie kurs każdego nie może być mniejszy niż 1.02.
  5. Twój kupon musi zostać rozliczony jako przegrany.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki to masz czas do godziny 23:59, aby odebrać Freebeta w wysokości 30 PLN, do wykorzystania na urządzeniu mobilnym.

Jeżeli tego nie zrobimy to automatycznie ona przepada. Aby ją odebrać musimy po zalogowaniu się na swoje konto kliknąć „zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza maksymalnie do 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od LvBet na poniedziałek 17 grudnia
Następny artykułForbet zmniejsza przegraną o połowę tylko we wtorek 18 grudnia
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.