Dla nowych użytkowników Totolorek oferuje freebet w wysokości 20 PLN. Wystarczy, że dokonasz rejestracji na stronie bukmachera i do tego przejdziesz pozytywnie proces weryfikacji.

Freebeta mogą otrzymać tylko te osoby, które jeszcze nie posiadają konta u bukmacher Totolotek. Rejestracji można dokonać na stronie https://www.totolotek.pl. Należy jednak pamiętać, że próby oszusta będą sprawiły, że bukmacher zablokuje nam konto/konta.

Aby otrzymać Freebeta nie trzeba dokonywać depozytów, ani nigdzie zgłaszać naszego udziału. Wystarczy, że dokonamy rejestracji na stronie bukmachera i pozytywnie przejdziemy proces weryfikacji danych.

Po spełnieniu tych warunków bonus automatycznie zostanie przypisany do naszego konta. Dzięki czemu będziemy mogli dokonać darmowego zakładu za kwotę 20 PLN.

Można zawierać zarówno zakłady pojedyncze, ale tez i wielozdarzeniowe. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak należy pamiętać, że łączny kurs na obu rodzajach kuponów musi wynieść przynajmniej 2.00.

Jeżeli chcemy dokonać wypłaty bonusu, najpierw musimy go obrócić trzykrotnie.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl

Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja od Forbet z okazji święta Trzech Króli
Następny artykułBonus 100% za pierwszy depozyt od Totolotka
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.