Jeżeli nie masz jeszcze konta u bukmacher TotalBet to masz dobrą okazję, żeby to właśnie uczynić. Czemu? Odpowiedź jest bardzo prosta wystarczy, że dokonamy rejestracji na stronie bukmachera, a w zamian dostaniemy Freebet w wysokości 25 PLN.

Pierwszym krokiem i najbardziej istotnym, aby otrzymać Freebeta od bukmachera to dokonanie rejestracji na stronie https://totalbet.pl/. Jednak do tego musimy przejść pozytywnie pełną weryfikację danych.

Jeżeli okaże się ona pozytywna to bukmacher przyzna nam Freebet w wysokości 25 PLN. Będzie on dostępny do zagrania na elektronicznym kuponie. Znajdować się on będzie w dolnym lewym rogu. Stan salda konta freebetowego można sprawdzić w zakładce Moje konto -> Freebety.

Za freebeta należy stworzyć kupon:

  • pojedynczy
  • wielozdarzeniowy

Jednak oba kupony muszą być z kursem co najmniej 2.00. Ponadto, aby skorzystać z bonusu trzeba z widocznej na kuponie rozwijanej listy wybrać freebet 25 zł.

Cała wygrana z freebeta trafia na nasze konto. Totalbet nie wymaga dokonania jej obrotem. Dostajemy prawo, aby grać tym środkami dalej bądź je wypłacić.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.Totalbet.pl!

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułForbet zwiększa wygrane przez styczeń o 14%
Następny artykułBonus 100% od Totalbet 2020
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.