Bukmacher Superbet co tydzień rozdaje bonusy wszystkim swoim aktywnym użytkownikom. Wystarczy spełnić dwa proste warunki, aby otrzymać premię o wartości 50 PLN i to bez żadnego depozytu.

Super poniedziałek w Superbet. Bonus do 50 PLN dla typerów

Super poniedziałek w Superbet. Bonus do 50 PLN dla typerów

Niewątpliwie oferta promocyjna „Super poniedziałek” jest dosyć ciekawa, ponieważ na konto każdego typera co poniedziałek może trafić ekstra premia, która może wynieść nawet o wartości 50 PLN.

Trzeba mieć na uwadze, że akcja promocyjna „Super poniedziałek” jest aktywna wyłącznie u bukmachera www.Superbet.pl i aktywna wyłącznie w poniedziałki.

Co tydzień bonusy dla typerów 50 PLN:

Pierwsza czynność, jaką należy wykonać jest to dokonanie depozytu w wysokości co najmniej o wartości 100 PLN. Następnie gracz musi zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że stawka kuponu wynosić musi minimum 50 PLN, na którym to mogą znajdować się dowolne zdarzenia.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2022

Należy jednak pamiętać, ze zagrany kupon musi zostać rozegrany i rozliczony w tym samym dniu.

Za spełnienie powyższych warunków promocji użytkownik otrzyma premię o wartości 50 PLN. Środki znajdą się na koncie gracza do 48 godzin od momenty rozliczenia kuponu!

Nowy kod promocyjny w Superbet 2022:

Zakłady bukmacherskie Superbet online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start w następujących postaci:

  • freebet o wartości 34 PLN
  • bonus za depozyt do 200 PLN
  • obstawianie bez ryzyka przez tydzień. Zwrot do 1300 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa gotówka dla graczy za obstawienie Pucharu Narodów Afryki 2022
Następny artykułCashback na europejskie puchary w STS. 50 PLN dla każdego typera
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.