Podczas najbliższego weekendu bukmacher Fortuna zwiększa swoim graczom wygrane o 14% na kupony ze skoków narciarskich. Operator bowiem prowadzi promocję „Happy Hours”.

Fortuna zwiększa wygrane na skoki narciarskie

Fortuna zwiększa wygrane na skoki narciarskie

W promocji mogą wziąć udział wszyscy graczy bukmachera Fortuny, którzy maja zweryfikowane konto u tego operatora, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja „Happy Hours” obowiązuje:
-sobota, 16.03. Happy Hours: 13:45-15:45
-niedziela, 17.03. Happy Hours: 14:00-16:00

I właśnie w tych godzinach pojawi się bonus kursowy Happy Hours, który należy dodać do kuponu. Będzie on dostępny na stronie bukmachera.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS i to bez depozytu. Kod promocji BETONLINE

Poza tym kupon musi spełniać następujące warunki:

  • muszą na nim znajdować się co najmniej trzy zdarzenia
  • dopuszczalne zdarzenia na kuponie są tylko ze skoków narciarskich z oferty przedmeczowej
  • stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN

Podczas trwania tej promocji nie można jej łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym. Również kupony z wykorzystaną opcją „Early Cash Out” również nie biorą w niej udziału.

Spełniać powyższe warunki promocji bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14%, o ile kupon zostanie rozliczony jako wygrany.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs na LOTTO Ekstraklasę. Nagroda główna 15 000 PLN.
Następny artykułTypuj z Fortuną i wygraj bon 200 PLN
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.