W dzisiejszych czasach możemy w siedzi załatwić  wiele spraw. W Internecie od 5 grudnia można grać już online w LOTTO. W związku z tym faktem poniżej znajdują się krótki opis samego LOTTO jak i rejestracji oraz opisu gier.

Jak grać w Lotto w internecie?

Jak zagrać w Totolotka przez internet? 

Wiadomo pierwszym krokiem i to najważniejszym jest rejestracja, która sama w sobie zresztą jak i cała obsługa LOTTO online nie jest skomplikowana. Patrząc na to jak wygląda cały proces od momentu samej rejestracji do obstawiania zakładów można wysunąć wniosek, że nawet za pierwszym razem pójdzie wam dobrze i będzie później już tylko coraz lepiej.

Co istotne w tym wszystkim jest fakt, że po pierwsze wszystko jest opisane w języku polskim. W razi e jakichkolwiek pytań o można dowiedzieć się w krótki czasie, ponieważ wszystko jest opisane krótko, rzeczowo zwięźle i na temat. Niewątpliwe za to należą się słowa pochwały dla twórców strony.

REJESTRACJA.

Jak już zostało wcześniej opisane w żadnym stopniu nie jest ona trudna, można powiedzieć jest prosta i przejrzysta. Formularz rejestracji składa się z pięciu etapów. Poniżej znajduje się każdy z nich i w dodatku opisany.

 1. Podaje login i hasło (w tym przypadku z cyfr), których będziemy potrzebowali, aby zalogować się na stronę.
 2. Czas na nasze podstawowe dane: imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania.
 3. Może najbardziej skomplikowany punkt, ponieważ chodzi w nim o limity. Dokładnie mówiąc zobowiązani jesteśmy do tego, by podać, ile pieniędzy chcemy przeznaczyć na grę i jaki czas dopuszczamy przeznaczyć na grę w Lotto
 4. Weryfikacja danych osobowych, w tym celu trzeba przesłać skan dowodu osobistego, który potwierdzane dane z punktu nr 2.
 5. Pozostaje nam jedynie czekać na potwierdzenie naszych danych i aktywację konta.

Po przejściu tej drogi nic nam nie stoi na przeszkodzie, aby w pełni korzystać z usług LOTTO. Pozostaje jedynie dokonać wpłaty i korzystać z gier jakie ma do swojej dyspozycji online Totalizator Sportowy.

A jak już jesteśmy przy grach, to na początek w sieci można pograć w trzy gry, tj. Lotto, czyli dawny Duży Lotek, Mini LOTTO oraz Euro Jackpot, czyli losowania, w których do wygrania są nagrody przekraczające setki milionów złotych! Lecz można być pewnym, że jest w najbliższym czasie czekają nas kolejne gry. A oferta będzie regularnie poszerzana.

Jak postawić kupon Lotto przez internet?

Poniżej znajduje się opis poszczególnych gier.

Jak postawić Euro Jackpot w internecie?

 1. Klikamy logo „Euro Jackpot” na stronie głównej Gry Lotto
 1. Decydujemy czy chcemy sami wytypować liczby, czy zagrać „chybił trafił”
 2. W razie potrzeby zmieniamy liczby albo usuwamy konkretny zakład
 3. Jeżeli chcemy, możemy dodać nowy zakład, czyli „okienko” z liczbami
 4. Każdy zakład to 12,50 PLN!
 5. Istnieje możliwość dokonania subskrypcji, czyli grania kuponu automatycznie do momentu rezygnacji bądź wyczerpania środków.
 6. Płacisz i gotowe!

Wolisz obstawiać mecze online?
Darmowe konto założysz na www.Etoto.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMikołajki w LvBet
Następny artykułPromocje piątkowe u bukmacherów
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.