Większość legalnych bukmacherów w Polsce, jak m.in. STS, eFortuna, Betfan i Betclic oferują swoim graczom na start ciekawe bonusy powitalne, w których to można otrzymać darmowe środki w różnych formach.

Bonusy powitane u legalnych bukmacherów w Polsce 2021

Bonusy powitane u legalnych bukmacherów w Polsce 2021

Typerzy mogą liczyć na freebety bez wpłaty własnej, premię za depozyty i Cashbacki. Jednak należy mieć na uwadze, aby aktywować bonusy koniecznie trzeba wpisać hasła promocyjne podczas zakładania konta.

Bonus na start w BetFan

Zakłady bukmacherskie www.BetFan.pl zwiększają trzy pierwsze depozyty, gdzie to za każdy z nich można otrzymać nawet 777 PLN. Pod warunkiem, że wpisze się hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Poza tym pierwszy zakład wówczas będzie bez ryzyka do 600 PLN. W prezencie gracze otrzymają jeszcze piętnaście darmowych zakładów.

Najnowszy bonus powitalny w eFortunie:

Natomiast, jeśli idzie o bukmachera www.eFortuna.pl to na start oferuje on graczom następujące bonusy:

  • bonus o wartości 20 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premię równowartości pierwszego depozytu do 2000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 210 PLN

Wymieniony pakiet będzie aktywny graczom wyłącznie wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE podczas zakładania konta.

bukmacher betclic w polsce nowy bonus 550
Darmowy bonus w Betclic Polska – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Zakład bez ryzyka do 550 PLN w Betclic:

Wszyscy nowi gracze mogą rozpocząć obstawienie meczy u bukmachera www.Betclic.pl bez żadnego ryzyka. Po wpisaniu hasła promocyjnego –>> KOD550 zostanie aktywowany Cashback.

To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki do 550 PLN.

Bonus bez depozytu w STS 2021:

Bukmacher www.STS.pl online oferuje wszystkich nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na start można liczyć na:

  • bonus do 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premia równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Łącznie wszyscy użytkownicy mogą liczyć nawet na 1229 PLN w formie środków promocyjnych. Jednak wymagane przez bukmachera STS jest to, żeby typer wpisał hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to w dodatku jedyna możliwość, aby to zrobić.


Polski bukmacher Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Poprzedni artykułBukmacher Fortuna rozdaje bonusy na Turniej Czterech Skoczni
Następny artykułPewny zakład na Ligę Mistrzów i Ligę Europy u bukmachera Betclic
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.