Zakłady bukmacherskie BetClic oferują najnowszy bonus powitalny każdemu graczowi już na start. Użytkownicy zaczynają grać u tego operatora bez żadnego ryzyka, ponieważ pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 550 złotych.

550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic.

Chcąc skorzystać z bonusu powitalnego w pierwszej kolejności gracze muszą dokonać swojej rejestracji konta na stronie www.BetClic.pl. Ten proces nie zajmie graczom zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane osobowe.

Jaki jest kod u bukmachera BetClic?

Istotne w tym wszystkim jest to, żeby dokonać odblokowania Cashbacku. Trzeba to zrobić jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego „KOD550” podczas rejestracji konta.

Nie można również zapominać, że jest to jedyny moment, aby go wpisać.

Po spełnieniu powyższych warunków graczowi pozostaje już jedynie dokonanie wpłaty i zagranie pierwszego zakładu.

sts bonus bez depozytu 2020
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny 2020

Typer sam wybiera jaki będzie to zakład, czy SOLO lub AKO, a także jakie będą zdarzenia na zakładzie.

Bukmacher BetClic dokona zwrotu całej stawki pod warunkiem, że zakład okaże się przegrany. Maksymalnie użytkownik może otrzymać nawet 550 złotych. Jak zakład będzie wygrany to na koncie typera pojawi się cała kwota.

BetClic zakłady bukmacherskie online

Typerzy w dodatku mogą liczyć i to bardzo często na darmowe bonusy za obstawienie meczy. Poza tym często dostępne są Jackpoty.

Bukmacher BetClic oferuje dodatkowo gracza aplikację mobilną, z której można obstawiać mecze oraz BetClic TV, a tam dostępne są mecze online i to na żywo


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody bonusowe na start legalnych bukmacherów w Polsce 2020
Następny artykułPromocja od bukmachera STS na skoki narciarskie w Zakopanem
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.