Bardzo ciekawy konkurs w swojej ofercie posiada bukmacher STS online. Wystarczy obstawiać mecze, aby wygrać bilety na pojedynek towarzyski pomiędzy Polską, a Ukrainą, który zostanie rozegrany w dniu 31 marca. Łącznie podwójne bilety trafią do piętnastu typerów.

Promocje dla graczy za obstawienie meczy

Promocje dla graczy za obstawienie meczy

Konkurs „Wygraj bilety na mecz Polska – Ukraina” skierowany jest to każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał on minimum jednej wpłaty.

Typerzy z tej oferty mogą skorzystać w dniach od 2 do 8 marca do godz. 23:59. Użytkownicy, którzy chcą włączyć się do tej akcji koniecznie muszą się do niej zapisać na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tego konkursu.

Promocja „Wygraj bilety na mecz Polska – Ukraina” polega na zbieraniu punktów, które są przyznawane za zawarte zakłady:

  • wygrany kupon: stawka x 0,88 x kurs
  • przegrany kupon: stawka x 0,88
bukmacher betclic w polsce nowy bonus 550
Darmowy bonus w Betclic Polska – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Bukmacher STS w ramach tej akcji kwalifikuje zakłady zarówno pojedyncze oraz wielozdarzeniowe, których kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.50. Na kuponie mogą znajdować się dowolne zdarzenia z każdej dyscypliny jaką w swojej ofercie posiada bukmacher STS.

Stawka minimalna zakładu to 5 złotych. Jednak z oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Jest na pewno o co walczyć, ponieważ bukmacher STS nagrodzi łącznie piętnastu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów. Nagrody są okazałe, bowiem są to podwójne bilety na pojedynek pomiędzy Polską, a Ukrainą, który będzie miał miejsce 31 marca 2020 roku o godzinie 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Aktualny kod promocyjny u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi na start darmowe środki w wysokości 29 złotych i to bez dokonywania żadnej wpłaty. Taka kwota najdzie się na koncie użytkownika wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Natomiast po dokonaniu pierwszego depozytu może otrzymać premię w wysokości 1200 złotych. Bowiem wspomniany operator przyznaje bonus o równowartości depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 40 złotych za obstawienie meczy z NBA od BetClic.
Następny artykułBonus dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny. Kupony bez podatku.
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.