Bukmacher LvBet z okazji spotkań w angielskiej Premier League organizuje konkurs na dwudziestą serię zmagań, która zostanie rozegrana w dniach 27-29 grudnia. Bukmacher przewidział, aż dziesięć nagród.

Promocja dotyczy jedynie spotkań dwudziestej kolejki zmagań angielskiej Premier League. W związku z tym na kuponie mogą znaleźć się jedynie typy z tej ligi.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. Jednak środki muszą pochodzić z środków własnych. Bukmacher zabrania grania innymi środkami, tj. freebetami oraz środkami bonusowymi.

Na kuponie muszą znajdować sie minimum dwa typy, które będą pochodzić z oferty bukmachera i muszą być to zakłady przedmeczowe z angielskiej Premier League. Kurs minimalny musi wynosić co najmniej 1.50. Zabroniona jest opcja Cash – Out.

Bukmacher nagrodzi dziesięć osób, których kupon będzie rozliczony jako wygrany i ich łączy kurs będzie najwyższy. Jeden użytkownik może otrzymać tylko jedną nagrodę. Nagrody bukmachera to 300 PLN za 1-sze miejsce, bonus 250 PLN za miejsce 2-gie, 200 PLN za miejsce 3-cie, miejsca 4-5 bonus 150 PLN, miejsca 6-8 bonus 100 PLN, miejsca 9-10 bonus 80 PLN.

Zwycięscy swoja nagrodę dostaną 31 grudnia. Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem, jeżeli kwota otrzymanego bonusu zostanie obrócona trzykrotnie po kursie minimalnym 1.75.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot stawki od Etoto
Następny artykułBonus 40 PLN od LvBet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.