Bukmacher LvBet prowadzi dla swoich graczy konkurs z okazji turnieju esportowego Intel Extreme Masters w Katowicach. Wystarczy zawierać kupony na te wydarenie, a tym samym zbierać punkty. A jest, o co walczyć. Bukmacher nagrodzi łącznie dziesięciu najlepszych typerów. A do zwycięscy trafi komputer G4M3R 500, którego wartość wynosi 3500 PLN.

Konkurs obowiązuje podczas trwającego turnieju esportowego Intel Extreme Masters w Katowicach, czyli do 3 marca. I do to dnia możemy zbierać punky. Jednak bukmacher dopuszcza jedynie następujące gry do typowania:

  • CS:GO
  • Starcraft
  • Starcraft 2
  • LoL
  • Warcraft
  • King Of Glory

W promocji biorą udział jedynie te kupony, które mają zdarzenia z turnieju esportowego Intel Extreme Masters, z wcześniej wymienionych gier. Stawka minimalna kuponu nie może być mniejsza niż 10 PLN. W tym konkursie należy zbierać punkty. Wygrywa osoba, która zgromadzi najwięcej punktów. A zdobywają się je w następujący sposób:

  • punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

Nie da się ukryć, że jest o co walczyć. Ponieważ bukmacher nagrodzi łącznie dziesięciu najlepszych typerów. Podział nagród wygląda następująco:
1 Miejsce: Komputer G4M3R 500
2 Miejsce: Monitor Samsung C24FG43FQUX
3 Miejsce: Mysz optyczna SteelSeries Sensei 310 + klawiatura Steele Series Apex M750
4 Miejsce: BONUS 500 PLN
5 Miejsce: BONUS 400 PLN
6 Miejsce: BONUS 300 PLN
7 Miejsce: BONUS 250 PLN
8 Miejsce: BONUS 200 PLN
9 Miejsce: BONUS 150 PLN
10 Miejsce: BONUS 100 PLN

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus LvBet nawet do 200 PLN za dokonanie depozytu
Następny artykułLvBet zwiększa wygrane na niemiecką Bundesligę o 14%
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.