Przed nami kolejny weekend z zawodami Pucharu Świata. Tym razem skoczkowie zawitają do Polski. W związku z tym na niedzielny konkurs bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której należy wytypować Polaka jako zwycięzcę konkursu indywidualnego.

Promocja polega na tym, że musimy postawić na Polaka, który okaże się zwycięzcą niedzielnego konkursu indywidualnego. Kupony może zawierać maksymalnie do 20.01.2019 16:00. Jeśli Twój faworyt nie zajmie miejsca na podium podczas niedzielnego konkursu, otrzymasz zwrot swojej stawki! Zwrot 100% stawki do 50 PLN będzie wypłacany za przegrany zakład postawiony na zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Zakopanem 2019 (20.01.2019), w przypadku gdy wybrany zawodnik nie zajmie miejsc 1-3.

W promocji biorą udział automatycznie gracze, którzy postawią zakład na Polaka jako zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem (20.01.2019), a zakład ten okaże się przegrany. Jeśli gracz postawi kupon kombi to zwrot będzie możliwy w przypadku kiedy tylko selekcja na zwycięzcę konkursu indywidualnego Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem okaże się przegrana, a pozostałe selekcje będą wygrane.

Jeżeli typowany przez Ciebie skoczek do zwycięstwa w konkursie nie zajmie jednego z trzech najwyższych miejsc w konkursie, czyli nie stanie na podium, gracz otrzyma zwrot stawki za przegrany zakład.

Minimalna kwota kupony jaki będzie brał udział w promocji o 10 PLN. Lecz należy pamiętać, że muszą pochodzi one ze środków własnych. Maksymalna natomiast kwota zwrotu to 50 PLN. Kupony z opcją Cash-out nie biorą udziału w promocji.

Bonus zostanie przyznany najpóźniej do 21.01.2019, do godziny 17:00.

Ewentualny przyznany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem przynajmniej jednokrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie minimalnym 1.75. Na przestrzeni 30 dni.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs na Australian Open z LvBet. Nagroda główna – 2000 PLN
Następny artykułBonus 50 PLN od Etoto na zakłady
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.