Konkurs na zakłady wirtualne przeprowadza bukmacher Forbet, gdzie należy zawierać kupony i zdobywać punkty. Jest o co walczyć, ponieważ łącznie zostanie nagrodzonych dziesięciu najlepszych typerów, a dla samego zwycięzcy został przewidziany bon w wysokości 10 000 PLN.

Konkurs trwa do 11 lutego. I do tego czasu musimy zawierać kupony na sporty wirtualne u bukmacher, tj. piłka nożna, koszykówka, tenis, wyścigi psów czy konne. Wybieramy dyscyplinę i typujemy. A na pewno jest warto jest dołączyć do konkursu. Wirtualna piłka nożna dostępna jest dodatkowo z aplikacji bukmachera.

Im więcej będziemy mieli zdarzeń na jednym kuponie, automatycznie to wszystko sprawi, że dostaniemy więcej punktów od bukmachera. A czym więcej będziemy ich posiadać będziemy sklasyfikowani wyżej w rankingu.

A na pewno jest o co walczyć, ponieważ nagrody przewidziane przez bukmachera są bardzo okazałe. Biorąc udział w konkursie walczysz o pierwsze miejsce i tym samym nagrodę w wysokości 10 000 PLN.

Tabela nagród wygląda następująco:

  1. Miejsce- Nagroda 10 000 złotych
  2. Miejsce-Nagroda 3 000 złotych
  3. Miejsce-Nagroda 2 000 złotych
  4. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  5. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  6. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  7. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  8. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  9. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  10. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.