Konkurs na zakłady wirtualne przeprowadza bukmacher Forbet, gdzie należy zawierać kupony i zdobywać punkty. Jest o co walczyć, ponieważ łącznie zostanie nagrodzonych dziesięciu najlepszych typerów, a dla samego zwycięzcy został przewidziany bon w wysokości 10 000 PLN.

Konkurs trwa do 11 lutego. I do tego czasu musimy zawierać kupony na sporty wirtualne u bukmacher, tj. piłka nożna, koszykówka, tenis, wyścigi psów czy konne. Wybieramy dyscyplinę i typujemy. A na pewno jest warto jest dołączyć do konkursu. Wirtualna piłka nożna dostępna jest dodatkowo z aplikacji bukmachera.

Im więcej będziemy mieli zdarzeń na jednym kuponie, automatycznie to wszystko sprawi, że dostaniemy więcej punktów od bukmachera. A czym więcej będziemy ich posiadać będziemy sklasyfikowani wyżej w rankingu.

A na pewno jest o co walczyć, ponieważ nagrody przewidziane przez bukmachera są bardzo okazałe. Biorąc udział w konkursie walczysz o pierwsze miejsce i tym samym nagrodę w wysokości 10 000 PLN.

Tabela nagród wygląda następująco:

  1. Miejsce- Nagroda 10 000 złotych
  2. Miejsce-Nagroda 3 000 złotych
  3. Miejsce-Nagroda 2 000 złotych
  4. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  5. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  6. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  7. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  8. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  9. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych
  10. Miejsce-Smartwatch SAMSUNG + Bonus 500 złotych

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na rzuty rożne od Etoto
Następny artykułPromocja od Etoto na piłkę nożną
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.