Z okazji powrotu 1 ligi bukmacher Forbet przewidział dosyć ciekawą promocję dla swoich użytkowników. Ponieważ wystarczy dodać zdjęcie z historii ŁKSu i umieścić do tej fotografii komentarz, aby walczyć o nagrody. A są ciekawe, m.in. wejściówki na sobotni pojedynek z Garbarnią.

Pokaż swoje zdjęcie i wygraj nagrody

Pokaż swoje zdjęcie i wygraj nagrody

W promocji mogą wziąć udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. Ta akcja promocja trwa do 1 marca do godziny 13:00.

Nic skompilowanego w tej promocji nie ma. Ponieważ wystarczy opublikować zdjęcie, na którym będą znajdować się pamiątki związane z historią klubu – ŁKS Łodź. Do tego trzeba dodać komentarz. Wszystko to musi zostać opublikowanie na jednym z portali społecznościowych, tj. Facebook, Instagram bądź Twitter.

Jedna osoba może udostępnić tylko jedno zdanie. W razie większej ilości będzie brane pod uwagę pierwsze zdjęcie. Poza tym w tej promocji obowiązuje całkowity zakaz edytowania postów.

Bukmacher Forbet z zwycięzcami skontaktuje się w piątek do godziny 13:00. Poprzez portal, na którym zostało opublikowane dane zdjęcie.

A jest na pewno o co walczyć, ponieważ nagrody są bardzo ciekawe. Pięć najlepszych zdjęć wraz z komentarzami zagrodzone zostaną podwójnymi wejściówki na sobotni mecz z Garbarnią. A poza tym bukmacher przewidział nagrody w formie bonusów oraz gadżetów firmowych.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPakiet powitalny dla nowych graczy od STS
Następny artykułFortuna zwiększa wygrane o 14%
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.