Interesujesz się tenisem? Jak tak to nie możesz przejeść obok konkursu, jaki ma dla swoich graczy bukmacher LvBet. Ponieważ wystarczy zawierać kupony na dwa turnieje, tj. Indian Wells oraz Miami Open, aby liczyć na większe wygrane.

Obstawiaj kupony walcz o nagrody

Obstawiaj kupony walcz o nagrody

Swojego udziału w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać. Ponieważ wystarczy, że dokona się zawarcia kuponu na zdarzania z Indian Wells oraz Miami Open za minimum 10 PLN.

Freebet u bukmachera bez depozytu. Kod promocji: BETONLINE

Wygrana osoba, która zgromadzi najwięcej punktów. A punkty są zaliczane w następujący sposób:
• Punkty za WYGRANE zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
• Punkty za PRZEGRANE zakłady: stawka x ilość selekcji

Kupony w LVbet zawarte do 17 marca mogą składać się jedynie z zakładów na Indian Wells. Natomiast od dnia 18 do 31 marca muszą mieć jedynie zdarzenia z Miami Open.

Najlepsi gracze otrzymają nagrody w dniu 18.03.2019 do 17:00 za pierwszą część turnieju oraz w dniu 1.04 Nagrody główne za cały turniej.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułWygrywaj więcej z Forbet o 14%
Następny artykułTypuj Serie A i wygrywaj nagrody z LvBet
Mateusz to mistrz przestrzeni publicznej, naciera promocje jeden za drugą, nawet nie usiądzie w miejscu, tyle ma do zrobienia. Bonusy bez depozytów to jego ulubiona kategoria promocji bukmacherskich.